om oss

Sailing Ships.nl er et uavhengig bookingkontor for charterskip. Vi har det største utvalget av skip på landsbasis og kan derfor tilby det mest passende skipet for enhver forespørsel. Når du bestiller hos oss betaler du samme fastpris som andre steder. Veiledet av de beste rådene. Våre ansatte kan nås på telefon på hverdager fra 8.30 til 17.00. De hjelper deg gjerne med sin fagkunnskap i søket etter et passende skip og informerer deg gjerne om de mange mulighetene.

Zeilende Ships.nl er et datterselskap av Sleeping Ships bv. Selskapet startet for 20 år siden i Franeker og har gjennom årene vokst til en sterk, pålitelig partner i charterverdenen.

Vi vil gjerne presentere oss for deg:

Mark Jongedijk, administrerende direktør
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, salg fritid
anja@slaapschepen.nl

Anita ten Velde, salg fritid
anita@sleepingships.nl

Marlous Moen, salgsforretning
marlous@slaapschepen.nl

Laura Steringa, personalressurser
laura@sleepingships.nl

Titia Huisman, bokføring
titia@slaapschepen.nl

Marianne Smit, bokføring
marianne@sleepingships.nl 

Carina Hensbroek, SEO / content manager
carina@slaapschepen.nl

ZeilendeSchepen.nl

Hellingsrampe 3b
8912 AL Leeuwarden

Telefon 0517-20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl