0517 20 10 23

om oss

ZeilendeSchepen.nl er et uavhengig reisebyrå for charterskip. Vi har den største forsyningen av fartøy landsomfattende og kan derfor tilby det mest passende fartøyet for hver forespørsel. Hvis du bestiller hos oss, betaler du samme faste pris som andre steder. Ledsaget av de beste rådene. Våre medarbeidere er tilgjengelige via telefon fra 8.30 til 17.00 timer hver dag. De er glade for å hjelpe deg med deres ekspertvitenskap når du skal finne et passende skip og informerer deg gjerne om de mange mulighetene.

ZeilendeSchepen.nl er et datterselskap av Slaapschepen BV. Selskapet startet 18 for mange år siden i Franeker og har vokst gjennom årene til en sterk og pålitelig partner i charterverdenen. Siden 2018 kontoret ligger på Tsjaerderdyk 36 i Wirdum.

Vi vil gjerne presentere oss for deg:

Mark Jongedijk, administrerende direktør
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, salg fritid
anja@slaapschepen.nl

Ingrid van der Pol, salgsfremmende
ingrid@slaapschepen.nl

Marlous Stock, salg
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, operasjoner
louise@slaapschepen.nl

Titia Huisman, bokføring
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, webutvikling
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / content manager
carina@slaapschepen.nl

ZeilendeSchepen.nl

Tsjaerderdyk 36
9088 CC Wirdum

Telefon 0517 - 20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl