0031 (0) 517 20 10 23

om oss

Sailing Ships.nl er et uavhengig bookingkontor for charterskip. Vi har det største utvalget av skip på landsbasis og kan derfor tilby det mest passende skipet for enhver forespørsel. Når du bestiller hos oss, betaler du samme faste pris som andre steder. Guidet av de beste rådene. Våre ansatte kan nås på telefon daglig fra 8.30 til 17.00. De hjelper deg gjerne med sin faglige kunnskap i søket etter et passende skip og informerer deg gjerne om de mange mulighetene.

Sailing Ships.nl er et datterselskap av Sleeping Ships BV. Selskapet startet for 19 år siden i Franeker og har vokst gjennom årene til en sterk, pålitelig partner i charterverdenen.

Vi vil gjerne presentere oss for deg:

Mark Jongedijk, administrerende direktør
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, salg fritid
anja@slaapschepen.nl

Anita ten Velde, salg fritid
anita@sleepingships.nl

Marlous Stock, salgsvirksomhet
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, operasjoner
louise@slaapschepen.nl

Laura Steringa, personalressurser
laura@sleepingships.nl

Titia Huisman, bokføring
titia@slaapschepen.nl

Anne Wil Boterman
annewil@sleepingships.nl

Carina Hensbroek, SEO / content manager
carina@slaapschepen.nl

ZeilendeSchepen.nl

Hellingsrampe 3b
8912 AL Leeuwarden

Telefon 0517-20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl