om oss

ZeilendeSchepen.nl er et uavhengig bookingbyrå ​​for charterskip. Vi har det største utvalget av skip landsomfattende og kan derfor tilby det mest passende skipet for enhver forespørsel. Når du bestiller hos oss, betaler du samme faste pris som andre steder. Ledsaget av de beste rådene. Våre ansatte er tilgjengelige via telefon hver dag fra 8.30 til 17.00. De hjelper deg gjerne med sin profesjonelle kunnskap i søket etter et passende skip og informerer deg gjerne om de mange mulighetene.

ZeilendeSchepen.nl er et datterselskap av Slaapschepen BV. Selskapet startet for 19 år siden i Franeker og har gjennom årene vokst til en sterk, pålitelig partner i charterverdenen. Siden 2018 har kontoret vært lokalisert i Tsjaerderdyk 36 i Wirdum.

Vi vil gjerne presentere oss for deg:

Mark Jongedijk, administrerende direktør
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, salg fritid
anja@slaapschepen.nl

Martina Zijlstra, salg av fritid
martina@slaapschepen.nl

Marlous Stock, salg
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, operasjoner
louise@slaapschepen.nl

Titia Huisman, bokføring
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, webutvikling
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / content manager
carina@slaapschepen.nl

ZeilendeSchepen.nl

Hellingsrampe 3b
8912 AL Leeuwarden

Telefon 0517-20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl